آدرس: فردیس بین فلکه سوم و کانال نبش کوچه ۲۷ (هشتم غربی قدیم) آدرس: فردیس بین فلکه سوم و کانال نبش کوچه ۲۷ (هشتم غربی قدیم)
02636553600 | 02636564317 02636553600 | 02636564317

قیمت ایمپلنت در فردیس کرج

قیمت ایمپلنت در فردیس کرج در مجموعه دندانپزشکی شبانه روزی سینا طبق تعرفه نظام پزشکی و به صورت کاملا مناسب در نظر گرفته می شود. شما می توانید با مراجعه به سایت و اطلاع از شماره تماس های موجود در سایت از هزینه های مرتبط با ایمپلنت در فردیس مطلع شوید.

تعرفه قیمت ایمپلنت در فردیس کرج

ایمپلنت های دندانی جایگزینی مناسب برای یک یا چند دندان از دست رفته می باشند. امروزه کاشت ایمپلنت در فردیس در کنار دندان های اصلی انقلابی عظیم در بحث زیبایی و سلامت دهان و دندان انجام داده است. ایمپلمنت ها جایگزین مناسبی برای دندان های دائمی هستند و دوام و کارایی آنها طی سالها تحول بزرگی در بحث بهداشت دهان و دندان بوده است. ایمپلنت ها جایگزین مناسبتری نسبت به پروتزهای دندانی هستند. پروتزها به صورت فلزی یا ژله ای هستند. بعضی از آنها متحرک و برخی دیگر ثابت و با چسب چسبانده می شوند. اما بزرگترین تفاوت ایمپلنت ها با پروتزهای دندانی در کیفیت و کارایی آنها است. کیفیت ایمپلنت در فردیس به مراتب بالا تر از پروتز ها است و ثابت ماندن آنها در فک همانند دندان اصلی عمل می کند، از دیگر فواید ایمپلنت  جنسیت ضد حساسیت و مقاوم آنهاست. در برخی موارد پروتز های دندانی دهان بیمار را دچار التهاب و زخم میکند و زمان زیادی لازم است تا بیمار بهبودی پیدا کرده و به پروتز دندان خود عادت کند.


 
قیمت ایمپلنت در فردیس کرج

 

ارزیابی قیمت ایمپلنت در فردیس 

ارزیابی قیمت ایمپلنت در فردیس برای هر دندان به شرایط دهان و دندان فرد بستگی دارد. در این میان عوامل متعددی در قیمت گذاری و ارزیابی قیمت ایمپلنت دخیل هستند. موقعیت کلینیک دندانپزشکی، شرایط بیمار، نوع ایمپلینت و آلیاژ به کار رفته در آن و همچنین تعداد آن برای بیمار در تعیین قیمت ایمپلنت تاثیر گذار است. پیش از انجام جراحی  و اطلاع از قیمت ایمپلنت در فردیس کرج، بیمار باید از دندان های خود عکس برداری انجام دهد. این کار به دندانپزشک کمک می کند برای شناسایی عصب های اصلی فک که در هنگام جراحی به آنها آسیبی ورد نشود. عصب های اصلی و مهم فک در هنگام جراحی یکی از چالش های مهم جراحی های دندانپزشکی هستند. بنابراین متخصصان پیشنهاد می کنند حتما از یک جراح  و دندانپزشک برای انجام خدمات ایمپلنت های دندانی راهنمایی گرفته شود.

ارزانترین قیمت ایمپلنت 

ایمپلنت های دندانی در درازمدت بهترین گزینه برای جای خالی دندان ها هستند. هرچند قیمت ایمپلنت در فردیس کرج به مناسبترین شیوه ارائه می گردد اما باید توجه داشت که انجام جراحی ایمپلنت برعوامل متعددی چون نحوه کشیدن دندان، شرایط لثه و جای خالی دندان ها بستگی دارند. استحکام استخوان فک و سلامت عمومی بیمار هم جزو موارد بسیار مهم در جراحی ایمپلنت محسوب می شوند. دندانپزشکان و متخصصان جراحی ایمپلنت بهترین زمان را برای انجام جراحی ایمپلنت ماه ها پس از کشیده شدن دندان مورد نظر و ترمیم شدن لثه می دانند. البته این زمان در افراد مختلف متغیر است و نباید خیلی طول بکشد. دیر اقدام کردن برای کاشت ایمپلنت باعث تحلیل رفتن و از دست دادن مقاومت لثه برای کاشت می شود. جراحان ایمپلنت معتقدند پس از درمان لثه 2 تا 4 ماه بعد با توجه به شرایط بیمار می توان جراحی ایمپانت را آغاز کرد.

ارتودنسی در فردیس

ایمپلنت در فردیس

دندانپزشکی در فردیس