آدرس: فردیس بین فلکه سوم و کانال نبش کوچه ۲۷ (هشتم غربی قدیم) آدرس: فردیس بین فلکه سوم و کانال نبش کوچه ۲۷ (هشتم غربی قدیم)
02636553600 | 02636564317 02636553600 | 02636564317

دست دندان ژله ای

 دندان های مصنوعی از دو قسمت شامل پروتز دندانی و پایه تشکیل می شوند. تفاوت این دو، در قسمت پایه دندان است. برای ساخت این قسمت از اکریلیک، فلز کروم کبالت و نایلون استفاده می شود. در صورتی که پایه دندان از نایلون ساخته شود، به آن دندان مصنوعی ژله ‌ای گفته می شود. دست دندان ژله ای یا دندان مصنوعی ژله‌ ای از دندان‌های مصنوعی معمولی نرم ‌تر بوده و استفاده از آن‌ بهترین گزینه می‌ باشد. دست دندان ژله ای زمانی استفاده می شود که بیمار همه ی دندان های خود را از دست داده باشد. این اتفاق ممکن است در پی یک حادثه، عفونت و یا شرایط دیگری رخ داده باشد. دست دندان ژله ای به یک پلیت متصل می شود که روی لثه ها قرار می گیرد. پلیت هایی که دندان ها روی آن سوار می شوند می توانند از فلز یا اکریلیک یا دقیقا همرنگ لثه های خود بیمار ساخته شوند. کلینیک دندانپزشکی سینا با دارا بودن محیط کاملا مدرن و کادری مجرب از دندانپزشکان، ارائه دهنده کلیه خدمات رایج و درمانی های تخصصی می باشد.  
 
شماره های تماس: 

02636553600 | 02636564317


 

مزیت های دست دندان ژله ای

ممکن است افراد دندان های خود را در اثر پوسیدگی و یا هر علت دیگری از دست بدهند. در این صورت دو راه برای جایگزین کردن دندان از دست رفته وجود دارید.  کاشت دندان و استفاده از دندان مصنوعی از روش های جایگزینی دندان از دست رفته می باشند که ظاهری همانند دندان های طبیعی دارند و مشکل غذاخوردن را برطرف می کنند. دست دندان ژله ای از اکلریک و فلز کروم کبالت ساخته می شود و مزایای 
دندان مصنوعی ژله ای به لثه می چسبد و برای نگه داشتن آن به گیره های فلزی و چسب دندان مصنوعی نیازی نیست.
پابه های نایلونی آن سبب می شوند تا رنگ طبیعی لثه کاملا مشخص شود.
زمان ساخت دندان مصنوعی ژله ای نسبت به انواع دیگر دندان های مصنوعی بسیار کم تر می باشد.
جویدن غذا با دندان مصنوعی ژله ای نسبت به نوع معمولی راحت تر است.
دندان های مصنوعی ژله ای برای بیمارانی که به پایه اکلریکی و فلز کروم کبالت حساسیت دارند، گزینه مناسبی می باشد. 
دندان های مصنوعی ژله ای شکننده نبوده و بیماران بابت آن ها نگرانی نخواهند داشت.


 
دست دندان ژله ای

 

دست دندان ژله ای چه کاربردی دارد؟

برای مدت زمانی که پروتز دائم دندان ساخته می شود، می توان از دندان مصنوعی ژله ای استفاده نمود.
دندان مصنوعی ژله ای برای استفاده در دوران بهبودی بعد از کاشت ایمپلنت بسیارمناسب است.
دندان مصنوعی ژله ای برای افرادی که نمیتوانند ایمپلنت انجام دهند و یا بودجه لازم برای انجام آن را ندارند، کاربردی می باشد.

در کلینیک شبانه روزی سینا تلاش کرده ایم از هر جهت بهترین کلینیک دندانپزشکی در فردیس و ارتودنسی در فردیس و ایمپلنت در فردیس باشیم.