آدرس: فردیس بین فلکه سوم و کانال نبش کوچه ۲۷ (هشتم غربی قدیم) آدرس: فردیس بین فلکه سوم و کانال نبش کوچه ۲۷ (هشتم غربی قدیم)
02636553600 | 02636564317 02636553600 | 02636564317

سفید کردن دندان ها به روش بلیچینگ

سفیدی دندان یکی از نکات بسیار مهم در زیبایی لبخند افراد محسوب می شود. چرا که سفیدی دندان، زیبایی را دو چندان کرده و موجب افزایش اعتماد به نفس خواهد شد. سفید کردن دندان ها به روش بلیچینگ یکی از خدمات عمومی دندانپزشکی است. اکثر افراد برای سفید کردن دندان های شان از سه روش مرسوم درمان های دندان پزشکی از قیبل لمینت سرامیکی، کامپوزیت ونیر و بلیچینگ دندان استفاده می کنند. براساس تعریف مراجع معتبر، روش جرم گیری سفید کردن دندان منجر به بازگشت رنگ دندان ها به حالت طبیعی و بلیچینگ منجر به روشن تر شدن دندان ها از حالت طبیعی می شود. بلیچ  (bleach)به عنوان یک ماده سفید کننده شناخته می شود. چنانچه از این ماده برای سفید کردن دندان ها استفاده شود، به این روش بلیچینگ دندان می گویند. دندانپزشکی سینا با سال ها تجربه و تخصص در زمینه ی خدمات زیبایی دندان ها، کلیه ی درمان ها از قبیل بلیچینگ دندان را با بهترین مواد و مطابق با جدید ترین متد روز دنیا ارائه می دهد. 

 


شماره های تماس: 

02636553600 | 02636564317


 


بلیچینگ دندان

عادات بد غذایی، نوشیدن قهوه و چای، کشیدن سیگار، نوشیدن آبمیوه ها و نوشابه های رنگی و خوردن غذاهای ادویه دار و همچنین افزایش سن می تواند باعث زردی دندان ها شود. برای رفع زردی دندان هها و سفید کردن آن ها روش‌های مختلفی وجود دارد. سفیدکردن دندان ها یا بلیچینگ، یکی از روش‌های درمانی در دندانپزشکی زیبایی است که امروزه از طرفداران زیادی برخوردار است.  بلیچینگ دندان درمان سریع، راحت و با حداقل درد است که با تاثیر چشمگیری که در اصلاح لبخند دارد موجب افزایش اعتماد به نفس بیمار می‌شود. 

 

سفید کردن دندان ها به روش بلیچینگ

 

بلیچینگ دندان برای چه کسانی مناسب است

دندان ها ممکن است به دلایل مختلف کدر و یا تغییر رنگ داده شوند که در این صورت نیاز به سفید کردن آن ها برای حفظ ظاهری زیبا و لبخندی درخشان ضروری به نظر می رسد. بلیچینگ دندان ها یکی از ابتدایی ترین روش های سفید کردن دندان و زیبا سازی طرح لبخند است. به طور کل همه افراد در رده های سنی مختلف می توانند برای سفید کردن دندان های خود از روش بلیچینگ دندان استفاده نمایند. البته این احتمال وجود دارد که در موارد خاصی، سفید کردن دندان ها موثر واقع نشود. دندانپزشک با انجام معاینات دقیق، مشخص می کند که بلیچینگ دندان برای فرد قابل انجام است یا خیر. در واقع این روش بیشتر برای افرادی که دندان های سالم دارند و قصد سفید تر و درخشان تر کردن دندان های خود را دارند، کاملا مناسب می باشد.

انواع روش های بلیچینگ دندان

ارتودنسی در فردیس

ایمپلنت در فردیس

دندانپزشکی در فردیس