آدرس: فردیس بین فلکه سوم و کانال نبش کوچه ۲۷ (هشتم غربی قدیم) آدرس: فردیس بین فلکه سوم و کانال نبش کوچه ۲۷ (هشتم غربی قدیم)
02636553600 | 02636564317 02636553600 | 02636564317

جراحی دهان و دندان

یکی از خدماتی که در کلینیک دندانپزشکی سینا به بیماران ارائه می شود، جراحی دهان و دندان است. این مرکز با دارا بودن پزشکانی متخصص و حاذق و با بهره مندی از کادری مجرب، کلیه ی خدمات دندانپزشکی را مطابق با جدیدترین متد روز دنیا و با کیفیت بالا ارائه می دهد تا بیماران عزیز بابت سلامت دهان و دندان خود نهایت رضایت را داشته باشند. جراحی دهان و دندان یکی از تخصص های دندانپزشکی است. این تخصص به تشخیص و درمان بیماری ها، صدمات و نقایص مربوط به هر دو جنبه کاربردی و زیبایی شناختی دهان و دندان می پردازد. دامنه این تخصص بسیار وسیع و گسترده است به طوری که که از کشیدن دندان تا درمان شکستگی های پیچیده صورت را در برمی گیرد. از این رو متخصص جراحی دهان و دندان می توانند نسبت به خارج نمودن دندان های نهفته در زیر لثه و یا محبوس شده در داخل استخوان مانند دندان های عقل، حذف ریشه های عفونی و یا درمان کیست های مختلف ایجاد شده در داخل فک اقدامات لازم را انجام دهند. 

 

شماره های تماس: 

02636553600 | 02636564317


 

جراح دهان و دندان کیست؟

جراحی دهان و دندان جزء جراحی های کوچک محسوب می شود. متخصص جراح دهان و دندان دندانپزشکی است که پس از گذراندن دوره دندانپزشکی عمومی، یک دوره کامل و جامع جراحی بیمارستانی بالغ بر 4 سال را تحت نظر اساتید مختلف در بیمارستان می گذراند. پس از طی این دوره متخصص مربوطه امکان انجام هر گونه مداخله جراحی در ناحیه دهان، فک و صورت را می یابد. جراح دهان و دندان مشکلات مربوط به حفره دهان و ناحیه فک و صورت را درمان می کند. ناحیه فک و صورت شامل استخوان های پیشانی ، صورت ، گونه ها و بافت های نرم می شود.
جراحی دهان و دندان شامل انجام عمل جراحی و روشه ای مرتبط با آن برای درمان بیماری ها ، نقص ها یا آسیب دیدگی ها و بهبود عملکرد یا ظاهر دهان می باشد.

 

جراحی دهان و دندان

 

چه کسانی به جراحی دهان و دندان نیاز دارند

چنانچه فردی دچار ناهنجاری های دهان و دندان باشد، دچار مشکلاتی نظیر اختلال در غذا خوردن، تنفس و صحبت کردن می شود. دندانپزشک با بررسی تمامی این موارد و در صورت لزوم پیشنهاد جراحی دهان و دندان را به بیمار می دهد. اما چه کسانی به انجام این جراحی نیاز دارند؟ مشکلاتی که یک فرد را ملزم به انجام جراحی دهان و دندان می کند از قرار زیر می باشد:
جلوتر یا عقب تر بودن بیش از حد فک ها
انحراف داشتن فک پایین
انحراف داشتن فک بالا
تنفس غیر ارادی از راه دهان
مشکلاتی هنگام جویدن و بلع غذا
تنگی شدید فک بالا
مشاهده شدن بیشتر لثه هنگام لبخند زدن
درد مزمن در ناحیه فک و مفاصل آن 

اقدامات مربوط به جراحی دهان و دندان
 

ارتودنسی در فردیس

ایمپلنت در فردیس

دندانپزشکی در فردیس