آدرس: فردیس بین فلکه سوم و کانال نبش کوچه ۲۷ (هشتم غربی قدیم) آدرس: فردیس بین فلکه سوم و کانال نبش کوچه ۲۷ (هشتم غربی قدیم)
02636553600 | 02636564317 02636553600 | 02636564317

ایمپلنت در فردیس

ایمپلنت در فردیس از جمله درمان های حوزه دندانپزشکی می باشد که به عنوان روشی استاندارد برای پر کردن جای خالی دندان های از دست رفته در نظر گرفته می شود. بسیاری از افراد بنا به دلایل متعددی همچون کشیدن دندان، پیری و... دندان های خود را از دست می دهند. این موضوع علاوه بر این ایجاد مشکل در ظاهر و طرح لبخند، می تواند در نحوه جویدن غذاها، تکلم و حتی مسواک زدن نیز نیز تاثیر منفی بگذارد. در نتیجه برای جبران جای خالی دندان های از دست رفته و کاهش مشکلات ناشی از نبود آن ها، روش درمانی ایمپلنت به کار گرفته می شود. کلینیک دندانپزشکی سینا با بهره گیری از بهترین متخصصین و پرسنل با تجربه، خدمات ایمپلنت دندان را به شما عزیزان ارائه می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزو نوبیت با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

 

شماره های تماس برای ایملنت در فردیس: 

02636553600 | 02636564317

 

ایمپلنت دندان ها در فردیس

در واقع باید گفت که ایمپلنت در فردیس بهترین روش برای جایگزین کردن دندان های معیوب و از دست رفته می باشد و یکی از نکات مثبت و قابل توجه، ثابت بودن آن است که دیگر نیازی نیست مانند دندان های مصنوعی از دهان در آورده شود. ایمپلنت دقیقا همانند دندان های طبیعی عمل می کند ، به طوری که فرد تفاوت آن را با دندان های طبیعی احساس نمی کند و وجود آن در دهان آزاردهنده نمی باشد. از این رو امروزه ایمپلنت بهترین جایگزین برای دندان های از دست رفته می باشد که مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است.

 

ایمپلنت

 

ایمپلنت دندان چیست

پس از اینکه دندانی از بین رفت و جای آن خالی ماند، ممکن است مشکلات زیادی برای جویدن، تکلم و یا تمیز کردن دندان ها پیش بیاید. بنابراین لازم است که جهت جلوگیری از این مشکلات، جای دندان های از دست رفته به کمک یک روش جایگزین مانند دندان مصنوعی یا ایمپلنت پر شود. در سالیان قبل استفاده از دندان های مصنوعی رایج بود اما با پیدایش تکنولوژی استفاده از دندان های مصنوعی، رفته رفته کاهش پیدا یافت و ایمپلتا جایگزین آن گردید. ایمپلنت دندان (Dental implant) بهترین روش جایگزین دندان است که در آن یک قطعه فلزی داخل استخوان فک کاشته شده و روی آن یک روکش یا تاج دندان مصنوعی قرار داده می شود.  ایمپلنت دندان یک میله کوچک پیچی شکل است که طی یک عمل جراحی در داخل استخوان فک فرو میرود تا به استخوان اطراف جوش خورده و آماده نگه داشتن تاج مصنوعی دندان شود. در واقع پایه ایمپلنت به عنوان ریشه دندان و روکش دندان به عنوان تاج دندان عمل می کند. بنابراین ایمپلنت به تکیه بر دندان های اطراف نیاز ندارد و در داخل استخوان فک ثابت می ماند.

ایمپلنت برای چه افرادی مناسب است

ایمپلنت برای چه افرادی مناسب نیست